Datça Satılık Arsalar Gayrimenkul // Gönenç Emlak Marmaris

Değirmen bükü mevki yatırıma uygun gayrimenkul üç adet tapudan oluşan Datça satılık arsa.

Emlak Danışmanı

Datça Satılık Arsalar Gayrimenkul

 • İlan No
  131
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  18800
 • İmar
  Konut
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Datça Gayrimenkul

Değirmen bükü mevki yatırıma uygun gayrimenkul üç adet tapudan oluşan Datça satılık arsa. Merkezden 22 km mesafede bulunan, Knidos yolu üzerine, dolmuşlar çalıştığı için ulaşımı kolay Cumalı Köyüne geldiğinizde, buradan değirmenbükü'ne gidilir. Değirmen bükü mevkisinde bulunan gayrimenkul üç adet tapudan oluşan satılık arsa. Deniz manzaralı olan arazi yol su ve elektrik alt yapısına sahipdir. Arazide inşaat yapılabilir. İçinde yetişkin badem ağaçları bulunmaktadır. Denize uzaklığı 1300 metredir. İnşaat olarak ise 500 m2 kullanımla yetinmektedir. Randevu ile gayrimenkul gösterilir. Güvenli alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüşme temin edilir. Satilik kiralik daire konut arsa villa taleplerinizi görüşmek üzere gonencemlak ofisimizi lütfen arayınız. Danışmak kazandırır.

Yer Gösterme

Parsel hakkında daha çok bilgi ve parselin yerinde gösterilmesi için lütfen randevu alınız. Ön görüşmede ayrıntılı bilgi sunulur. T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 numaralı tebliği esas alınarak işlem yapılır. Bu amaçla, tutanak tanzim edilir. Yeri gösteren firma yetkilisi ile parseli gören veya görenler karşılıklı olarak tutanağı imzalar. Her iki taraf belgenin birer nüshasını alır. Parsel mülk sahibi tarafından bile gösterilse kontrol şarttır. Taraflar arasında anlaşma yapılırsa, satış işlemi öncesi kesin tesbit gereklidir. Harita mühendisi ile kazık çakma veya GPS kullanarak parselin hudutlarının berirlenmesi şarttır.

Gönenç Emlak

Şirketimiz 01.01.1994 tarihinde Marmaris merkezde kuruldu. Firma hedef faaliyet alanımız Datça'dan Fethiye'ye sahil kuşağı, Muğla çevresidir. Yıllar içinde deneyim kazanmış uzman ekip tarafından profesyonel danışmanlık hizmeti verilmektedir. Portföyümüz web sitesi ile sunulmaktadır. Yayınlanan gayrimenkul ilanları düzenli güncellenir. Blog kategorisi sektöre ait güncel konular üzerine makalaler yayınlamaktadır. Merak edilen sorular yanıtlanarak paylaşılır. 27 yılı aşan birikim ve deneyimlerimizden yararlanmanız önerilir. 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita