Gökova Satılık Arsa Karacasöğüt // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Merkezden yirmi beş dakika mesafede Karacasöğüt satılık arsa.

Emlak Danışmanı

Gökova Satılık Arsa Karacasöğüt

 • İlan No
  172
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  5000
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Karacasöğüt 

Muğla Marmaris Merkezden yirmi beş dakika mesafede Karacasöğüt satılık arsa. Yatırımcılar için ideal gayrimenkul. Denize 500 metre mesafededir. Karşısında Karaca adası yer almaktadır. Satışa çıkarılan parselin yola cephesi vardır. Ayrıca elektrik telefon alt yapı hizmetli bulunur. Su konusunda bilge avantajlıdır. 10m artezyen ile su temin edilir. Seracılık, çilek  ve meyve yetiştiriciliği mümkündür. Yatırım açısından fırsat niteliğine sahip taşınmaz olduğunu belirtelim. İmar çalışmaları sürmekte olan gayrimenkul randevu ile yerinde gösterilir.

İmar Hakkında Bilgiler

Tapulama ve Kodastro çalışmaları yıllarca sürdü ve halen devam ediyor. Bölgemizde geçerli Datça Bozburun Plan Hükümleri geçerlidir. Mevcut çalışmalar içinde en son gelişme 1/25.000 ölçekli Revizyon imar Planının onaylanmasıdır. Bu gelişmeler Muğla İlinin metropol belediye idare sistemi ile yönetilmeye başlamasının hemen bir ay sonrası yaşanmıştır. Bugün izlediğimiz imar durumu açısından kaçak konutların çıkarılan imar barışı ile kayıt altına alınarak yasal konum kazanmasıdır. Kadastro yoluna cephesi olan 400m2 ve üzeri parseller arsa statüsünde bulunurken aksi durumda olanlar arazi veya tarladır. Yolu olmayan parsellerde inşaat yapılamaz. İfraz ise yasaktır.

Gayrimenkul Sektörü

Değişen dünyada her şey yeniliklere açık. Gayrimenkul sektörü geçmişin kuralları ve alışkanlıklarını attı. Çünkü yaşanan değişim teknolojik olanak ve yeteneklerin verdiği destekle sağlanıyor. İşte bu nedenle tüketici alışkanlıkları değişti. Ona ürün pazarlama yöntem usul ve teknikleri de değişti. Ayrıca değişmeye de devam ediyor. Akıllı telefonlar alışverişte her işimizi görme özelliğini yakaladı. Aradığınız konutu bulma, banka kredileri hakkında bilgi edinme hepsi avucunuzun içinde. Gayrimenkul danışmanlık şirketleri potansiyel kitleye medya araçlarını kullanarak ulaşıyor. Tapu işlemleri bile artık dijital işlemle sonuçlanabiliyor. 27 yıldır Muğla çevresi profesyonel danışmanlık hizmeti veren şirketimiz önce web sitesini geliştirdi. Yaşanan teknolojik gelişmeye uygun olarak akıllı telefonlarla uyumlu yapıldı. Sahada ise doğrudan dijital pazarlama stratejisini esas alan faaliyete yöneldi. İzlediğiniz sitemizde yüzlerce emlak ilanı binlerce resim görsel desteği ile yayınlanmaktadır. Yatırım fırsatları Muğla çevresi yerel piyasada devam etmektedir. Gönenç Emlak danışmanlık hizmeti alanlar daima kazanmışlardır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita