Gökova Satılık Ev Yazlık Konut Daire // Gönenç Emlak Marmaris

Yabancıların yoğun ilgi gösterdiği site içinde yüzme havuzlu geniş bahçeye sahip Gökova  satılık daire yazlık konut.

Emlak Danışmanı

Gökova Satılık Ev Yazlık Konut Daire

MUĞLA
 • İlan No
  304
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  85
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Gökova Satılık Konut

Yabancıların yoğun ilgi gösterdiği site içinde yüzme havuzlu geniş bahçeye sahip Gökova satılık daire yazlık konut.2007 yılında tamamlanmış olan yabancıların yoğun ilgi gösterdiği site içinde yüzme havuzlu geniş bahçeye sahip Gökova  satılık daire yazlık konut. Gök ile ovanın buluştuğu dünyada bulunması güç eşsiz güzelliklere sahip bölgede eviniz olsun istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Daire Genel Özellikleri

Gökova satılık ev her binada dört daireden oluşan ortada yüzme havuzu olmak üzere dört bina mevcuttur. On altı ailenin yaşadığı site, orman manzaralı, ulaşımı kolay ve gün boyu güneş görme özelliğine sahiptir. Araçla 15 dakikalık araç kullanımı ile Akyaka sahiline plaja ulaşmak mümkündür. Tapular kat mülkiyeti tamamlanmış durumdadır. Bu nedenle konut kredisi kullanım kriterlerine uygunluk vardır. Yaz kış sürekli ikamet eden aileler sitede yaşamaktadır. Ulaşım kolaydır. Kat maliki sadece dairenin değil ayni zamanda bahçe, araç park yeri bahçe havuz kullanım haklarına sahiptir.

Satılık Taşınmazı Gösterme İşlemi

Gönenç Emlak Şirket yetkilisi tarafından Gökova satılık ev gösterilir. Ayrıntılı bilgi verilir. Ön görüşme ardından bu yönde talep gelir ise prosedüre uygun olarak ev birlikte görülür. T.C. Sanayi ve Ticaret bakanlığı 2003 tarih 59 numaralı tebliğine uygun hareket edilir. Yer gösterme için ücret alınmaz. Ancak: Evi gören ile bilgi vererek evi gösteren arasında karşılıklı imzalanan tutanak tanzim edilir. Verilen hizmet belgelenir.

Gayrimenkul Sektöründe Konut Yatırımı

Dünyada en sağlıklı yatırım gayrimenkul yatırımıdır. Türkiye emlak konut piyasasında bu durum geçerlidir. Nüfus durmadan artarken ihtiyaçlar da artmaktadır. Ülkemizde konut açığı vardır. Son dönemlerde stok fazlası görünse de, talep güçsüzlüğü kaynaklıdır. İpotekli satış faiz oranları aşağıya doğru çekildiğinde, talep ters orantı kanununa uygun yükselir. Elbette bu hareketlenmeden fiyatlar da etkilenir. Pek çok ailenin yazlık ev sahibi olma hayali vardır. Konut kredisi ile gayrimenkul sahibi olmak geleceğe yatırımdır. Tasarruf size güvence, sermaye ve daha konforlu yaşam sunar. 

Gönenç Emlak Şirketi Marmaris 

01.01.1994 tarihinde firmamız Marmaris Merkezde kuruldu. Kuruluşundan bu güne kadar gayrimenkul piyasasında danışmanlık hizmeti veriyoruz. Hizmet alanımız Datça Fethiye sahil kuşağı, Muğla çevresidir. Portföyümüz havuz sistemi gibi çalışır. Yeni ilanlar kayıt edilir, satılan kiralanan gayrimenkul ilanları silinir. Bazı ilanlar emsal olarak ilanlarda yer almaya devam eder. Sürekli yenilenme döngüsünde bulunan portföyümüz günceldir. Portföyümüz elektronik ortamda yayınlanır. Bu yayınlar, resmi web sitemizde, firmamıza ait bültenlerde, haber sitemizde ve sosyal medya ile paylaşılır. Bize lütfen isteklerinizi sorularınızı iletişim sayfamızdan iletiniz. 28 yıl üzerinde faaliyet ile kazanılan bilgi birikim deneyim ile uzmanlaşan ekibimizden danışmanlık almak size kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita