Gökova Ula Yenice Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Gökova Ula Yenice köyünde yola cephesi bulunan resmi tapulu satılık arsa Gönenç Emlak Şirketi tarafından sektöre sunuldu.

Emlak Danışmanı

Gokova Ula Yenice Satılık Arsa

MUĞLA ULA
 • İlan No
  341
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1381
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Satılık Yatırıma Uygun Gayrimenkul

Yatırım amacına uygun, kadastro son ölçümleri yapılarak tamamlanmış gayrimenkul fırsatı duyuruldu. Muğla Gökova Ula Yenice köyünde yola cephesi bulunan resmi tapulu satılık arsa Gönenç Emlakçılık Şirketi  tarafından sektöre sunuldu. Yol, su, elektrik, telefon gibi alt yapı hizmetleri tamamlanmış, ulaşımı kolay, net parsel. Ziraat için uygun durumda, düz arsa. Konut inşaatı mümkün. çevresinde evler bulunan, ana caddeye de yakın mevkide bulunan yatırım dışında çok amaçlı kullanıma uygunluğu bulunan cazip fiyatlı gayrimenkul firmamız tarafından da önerilmektedir.

Yenice Köyü

Nüfusa kayıtlı 1215 kişinin ikamet ettiği Yenice Köyü Muğla İli Menteşe ilçesine bağlıdır. Dört tane camisi bulunan bölgenin önemli yerleşim yeridir.  Yenice İlk Okulu 8, Orta Okulu ise 12 öğretmen ile hizmet vermektedir. Asar Dağında bulunan mağaralar ve asırlık kavak ağaçları dikkat çekicidir. Bölge insanı tarım, hayvancılık yaparak geçim sağlar. Turizm konusunda 2018 yılında yapımı devam eden Doğa Evleri turizm açısından yeni bir gelişmedir. Yaz aylarında çalgılı yemek,düğün geleneği devam ettirilmektedir.Askere gidecekler için yemekli mevlid verilmesi yöreye has folklorik özelliklerdendir. Posta kodu 48100 olarak belirlenmiştir. Aile sağlık merkezi bulunan Yenicede, çevre gelişmelerden ticari etkilenme yaşanarak gayrimenkul fiyatlarında yükselme izlenmektedir. Yatırımcılar için cazibesi olan arsa arazi köy evi sunumlarına devam edeceğiz.

Yenice  Mesafeleri.

Muğla      : 17km     Dalaman  :140km      Menteşe  : 25km

Akyaka    : 11km     Gülağzı    : 6 km         Ula         : 5km

Gönenç Emlakçılık Şirketi

01.01.1994 tarihinde kurulan şirketimiz Datça'dan Fethiye'ye kadar profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir. Merkez ofisimiz Marmaris'te bulunmaktadır. İzlediğiniz resmi sitemiz düzenli güncellenen satılık kiralık ilanlarını sektöre duyurmaktadır. Aradığınız özelliklerde gayrimenkul ilanı bulmadığınız taktirde, iletişim sayfasından lütfen isteklerinizi iletiniz. Talepleriniz doğrultusunda portfoye yeni gelen bilgilerden önce sizin haberiniz olur. Bilgi edinme öncelik avantajından yararlanınız. 

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita