İçmeler Satılık Ev Konut // Gönenç Emlak Marmaris

Şirketimiz tarafından Muğla Marmaris İçmeler satılık ev konut ilanları ve satışa sunulan site içinde taşınmazlar hakkında bilgiler veriliyor.

Emlak Danışmanı

İçmeler Satılık Ev Konut

 • İlan No
  594
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  104
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  9
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Satılık Denize Yakın Konut 

Şirketimiz tarafından Muğla Marmaris İçmeler satılık ev konut ilanları ve satışa sunulan site içinde taşınmazlar hakkında bilgiler veriliyor. Denize 1200 metre mesafede bulunan, lüks butik site. Güvenlik tesis edilmiş, kamera sistemi mevcut, deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş konutlardan oluşan, yabancıların yaşadığı site içinde dubleks daire satışa çıkarılmıştır.

Taşınmazın Özellikleri

Satılık ev iki adet yatak odası, banyo tuvalet, geniş balkonları bulunan, ekstra tuvalet ibaret 108m2 dubleks dairedir. Yerler 1nci kalite seramik, giriş çelik kapı, dış pencereler PVC, Amerikan mutfak, elektrikli şofben, havuz, orman manzarası vardır. Yüzme havuzu geniş fonksiyoneldir. Sauna sitede yaşayanların faydalandığı ortak kullanım özelliklerden olup, her daire içinde klima hatları, uydu sistemi kabloları inşaat aşamasında yerleştirilmiştir. Lütfen İçmeler satılık ev hakkında sorularınızı,  isteklerinizi iletiniz.

Gayrimenkul Pazarlama

Konut sahibi olmak isteyenlere, ticari gayrimenkul arayanlara ayrıca yatırımcılara istedikleri özelliklere sahip taşınmazları bulmak önemlidir. Taşınmazları satmak amacıyla sunmak üzere muhtelif usuller, teknikler kullanılır. Gayrimenkul danışmanlık şirketleri ve komisyoncular meslek kapsamında bu işi yaparlar. Aradığınız taşınmaz için hizmet bedeli ödeyerek profesyonel danışmanlık almadan da sorunu kendi başınıza çözebilirsiniz. Ancak bunun pek de iyi bir fikir olmadığını belirtelim. Sabırlı araştırma ve sonuçları analiz yeterli değildir.

Profesyonel Destek

Gayrimenkul pazarlama şirketleri kapsamlı çalışma sürdürürler. Bundan 30 yıl önce bir masa ve kasa ile simsarlık adı altında faaliyet gösterenler müşterinin işyerine gelerek talebini belirtmesi üzerine çalışmalarını gerçekleştirirdi. Bu dönem tamamen kapandı. Artık, dijital pazarlama, stratejik planlama gibi modern teknikler kullanılıyor. Sanal ortamda, akıllı telefonlarla bir tuşa dokunarak arzu ettiğiniz bölgede, kat, metraj, oda sayısı gibi özelliklere göre Örneğin İçmeler satılık ev ilanları listeleniyor. Arsa için parselin imar durumu, metrajı gibi bilgilere hızla ulaşabilirsiniz. Yatırımcılar ise fırsatları elektronik ortamda izlemeyi tercih edebiliyor. Teknolojideki gelişmeler gayrimenkul sektörünün geleceği üzerinde doğrudan etkiye sahiptir.

Yatırım Fırsatları

1994 yılında kurulan şirketimiz son yıllarda daha çok yatırımcılara yönelik çalışmaları öne çıkardı. Ekonomi öğrenimi almış uzman ekiple birlikte çalışan şirket, gayrimenkul piyasa hareketlerini yakından izlemektedir. Günün koşullarını, piyasanın durumunu değerlendirerek gelişmenin yönü hakkında sürekli analiz yapılarak yatırım alanları için fırsatları araştırır. 28 yıl üzerinde faaliyette bulunan firmamız deneyimleri ile fizibilitesi yapılmış projelendirmeye uygun yatırım parselleri için geniş listeye sahiptir.

Konut Yatırımı

Özellikle konut kredisi kullanarak İçmeler satılık ev sahibi olmak yaygın uygulama olarak dikkati çekiyor. Kredi faiz oranlarındaki dalgalanma talep konusunda iniş çıkışları nedeni. Sektörde ilk kez daire satın alan büyük kesim bu yolu tercih ediyor. Türkiye’de enflasyon oranındaki yüksek düzeyde olması nedeniyle gayrimenkul alarak vatandaş parasınının değerini korumak amacıyla tercih ediyor.

Gayrimenkul Danışmanlığı 

Gönenç Emlak Şirketi tarafından Muğla Marmaris İçmeler satılık ev ilanları ile satışa sunulan site içindeki gayrimenkul hakkında bilgiler veriliyor. İlanda yer alan dubleks daire konut kredisi kriterlerine  uygundur. Randevu alınarak firma yetkilisi tarafından satılık taşınmaz protokole uygun gösterilir. Güvenli alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita