İçmeler Satılık Villalar // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris İçmeler satılık villa Gönenç Emlak Şirketi tarafından gayrimenkul piyasasına önemli fırsat olarak sunuluyor.

Emlak Danışmanı

İçmeler Satılık Villa

MUĞLA MARMARİS GÖLENYE MAHALLESİ
 • İlan No
  476
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  220
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Satılık Ev

Muğla Marmaris İçmeler satılık villa Gönenç Emlak Şirketi tarafından gayrimenkul piyasasına önemli fırsat olarak sunuluyor. Satışa çıkarılan konut sekiz adet villadan oluşan butik site içindedir. Yetişkin limon, mandalin. portakal, nar ağaçları içinde bulunan site bakımlıdır. Bahçe düzenlemesi yapılmıştır. Sitede taş duvar üzeri dekoratif demir  ile çevrilidir. Yıl boyu yaşayan yerleşik aileler sitede ikamet etmektedir. satışa çıkarılan ev müstakil durumdadır. 

İçmeler satılık villa olarak İki katlıdır. Ev girişi birkaç basamak ile yüksek zemindir. çelik kapı bulunmaktadır. Antre sağ tarafında salon yer alır. Mutfak ayrı olmasına rağmen salona açık amerikan mutfağa gönüştürülmüştür. Şömine dekoratif görünümlü fakat fonksiyoneldir. Salondan çıkışı olan geniş teras balkon yaz ayları yaşam konforu için düzenlenmiştir. Bu katta banyo tuvalet bulunur. Merdivenle bodrum katına inilir. Bu büyük alan muhtelif amaçlar için kullanılabilir. 

Evin ikinci katına çıkıldığında, geniş sahanlık ile üç yatak odası, banyo tuvalet yer alır. Odalar güneş gören, aydınlıktır. Bu katta da balkon kullanıma uygundur. Evin arka cephesine bakan balkon ev dışı kullanım uygunluğu için tasarlanmıştır. Çatı katı değerlendirilmiştir. Burada bir oda veya depo için kullanım sağlanabilir. Isdlak zeminlerde birinci sınıf fayans tercih edilmiştir. İzolasyon amacıyla pencerelerde ısı cam kullanılmıştır. Son üç yıldır boş bırakılarak kullanılmayan evin, tadilata, bakıma ihtiyacı vardır. Satılık villa tapusu hisselidir. %70 hisse sahibi hissesini satmaktadır. Diğer hissedarlar ile görüşerek anlaşmak mümkündür. Bu sorun nedeniyle gelebilecek teklifler mülk sahibine iletilir. Firma yetkilisi tarafından villa gösterilir.Lütfen İçmeler satılık villa hakkında sorularınızı iletiniz.

Yer Gösterme

İlan bilgileri üzerine gayrimenkulü beğenenler için randevu verilerek görüşülür. Yapılan görüşmede evin ayrıntılı özellik bilgileri verilir. Ardından prosedüre uygun olarak yer gösterme tutanağı tanzim edilerek satılık villa gösterilir. Tutanak düzenlemesi, iki nüsha hazırlanır. Taraflar imzaladıktan sonra birer nüsha verilir. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 yılı 2003/59 numaralı tebliğine göre işlem yapılır. Verilen hizmet yönetmeliğe göre kayıt altına alınır.

İçmeler

İçmeler Marmaris Merkezden araçla 10 dakika mesafede bulunmaktadır. Düzenli olarak ring sefer yapan dolmuşlar yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Yaz aylarında deniz yolunu tercih edenler piyade tekneleri ile sahil boyu yolculuk yapabilir. Büyük depremin olması ardından Dünya Bankası kredisi ile proje desteklenerek realize edildi. Köy içi merkezi dışarıya kaydı. Köylüye arsalar parseller olarak ücretsiz dağıtıldı. On yıl içinde projeye uygun iki katlı konut yapma koşulu ile tapuya şerh konuldu. Bu süre içinde satış yasaklandı. İçmelerin geniş yollar ve düzenli yerleşim nedeni budur. Alt yapı tesisleri de proje gereği yapıldı. Köy daha sonra Belediye sistemine geçti. 30 Mart yerel seçimleri ardından Muğla Metropolitan olunca İçmeler Belediyesi kapatılarak Marmaris Belediyesine bağlandı. Apartman dairelerinin ancak son zamanlarda yapılan sitelerde yapıldığı izlendi. Genel olarak iki katlı müstakil evler villalar beldesi olduğunu belirtelim.

Emlak Danışmanlık

Şirketimiz 1 Ocak 1994 yılında kuruldu. Merkez ofisimiz Marmaris Merkezdedir. Bölgede hedef hizmet alanımız Datça'dan Fethiye'ye kadar olan sahil şerididir. Muğla çevresi profesyonel danışmanlık şirketimiz kapsamlı portföye sahiptir. Yüzlerce satılık ilan bilgileri düzenli olarak güncellenir. Son yıllarda yatırımcılara yönelik arsa arazi satışları yönetimine önem veriyoruz. Fırsat ilanlarımızı sosyal medya hesapları, bloglar, firmamıza ait haber sitesi aracılığıyla duyuruyoruz. Akıllı telefonlardan ve bültenimizden bizi izlemeniz mümkündür. Ücretsiz üyelik için sayfa alt kısmından  adınız ve mail adresiniz ile hemen üye olabilirsiniz. Danışmak kazandırır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.  

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita