Kiralık Villa Müstakil Ev Armutalan // Gönenç Emlak Marmaris

Merkeze yakın nezih mevkide bulunan kiralık villa müstakil ev Armutalan Marmaris Gönenç Emlak tarafından kiraya verilecektir. 

Emlak Danışmanı

Kiralık Villa Müstakil Ev Armutalan

 • İlan No
  512
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  190
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Şömine
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Kiralık Villa

Kontrat süresi bitince tekrar kiraya verilecektir. Merkeze yakın nezih mevkide bulunan kiralık villa müstakil ev Armutalan Marmaris Gönenç Emlak tarafından kiraya verilecektir.  Üç adet balkonu,salonda şöminesi olan, kapalı mutfak, üç tarafı açık, özel bahçeli ikiz villa kiralıktır. Gün boyu güneş görür. Ulaşımı kolaydır. Site olmadığı için aidatı bulunmuyor.

Kiralık Villa Özellikleri

Evin girişinde antre, karşı tarafta kapalı mutfak, bir adet tuvalet ve geniş salon vardır. Salondan çıkışı bulunan geniş teras balkon kullanım konforuna sahiptir. Salonda meşhur İçmelerli efsane Baca Ustası tarafından yapılmış şömine bulunur. Dekoratif amaçla yapılmamıştır. Kullanışlı enerjiyi yayan özelliği dikkat çekicidir. Üst kata çıkıldığında geniş sahanlık bulunur. Sahanlıktan açılan üç adet yatak odası ile küvetli, sofbenli, hilton lavabo ibaret banyo tuvalet yer alır. Ana yatak odasından yola cepheli, diğer odadan arka bahçeye bakan balkona çıkış sağlanır. İkiz villa konumunda olan evin bahçesi müstakildir. Araç park yeri vardır.

Kiralama Koşulları

Bir yıllık kira kontratı tanzim edilir. Yasal artış yapılarak her yıl kira kontratı süresi uzatılabilir. Depozit kiracı ile mülk sahibi müşterek açacağı banka hesabına yatırılır. her iki taraf da depoziti tek imza ile çekemez. İhtilaf durumunda mahkeme kararı ile çekilebilir. Elektrik ve su aboneliğini kiracı kullanım usul yöntemeliği gereği adına yapmak zorundadır. Bina enerji kimlik belgesinin bir sureti kiracıya kanunda belirtildiği gibi kiracıya verilecektir. Kat mülkiyeti kanunu ve apartman yönetmeliğine kiracılararın uyması gerekir.  Kira ödemeleri düzenli ve gününde yapılacaktır. Taraflar karşılıklı talepte bulunursa noterden evin durumu tespit yapılarak teslim alınır ve teslim edilir.

Yer Gösterme

Randevu alınarak firma yetkilisi tarafından tutanak düzenlenerek gösterilir. Bu işlem T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 tarih ve numaralı tebliğine uygun yapılır. Verilen hizmetin kayıt altına alınması esastır. Yer gösterme için ücret alınmaz.  Evi görmeden önce mutlaka hizmet tarifesini sorunuz. Evi kiralamaya karar verdiğinizde, avukatınıza danışmadan kira kontratı imza etmeniz uygun değildir. Kiralama şartlarının açık, net ve hukuk sözleşme kurallarına uygun olması gerekir.

Gönenç Emlak Şirketi

Firmamız bölgede 1994 yılından beri hizmet vermektedir. Satılık kiralık gayrimenkul danışmanlık hizmeti uzman ekip tarafından verilir. Çalışma temel prensibimiz güvenli alışveriştir. Alıcı satıcı kiraya veren kiracı görüşmeleri karşılıklı yüz yüze yapılır. Teknik destek sağlanır. Sorun olabilcek konularda ne yapılması gerektiği yönünde tavsiye verilir. 

Şirket portföyünde ilan bilgileri düzenli olarak güncellenir. Bilgilerin sağlıklı ve doğru olmasına azami ölçülerde dikkat edilir. Fırsat ilanları, özel müşteri portföyünden potansiyel alıcılara bildirilir. Keza sitemizde veya ofis ziyaretinde aradığınız özelliklerde bulamadığınız ev konusunda isteğiniz sisteme girilir. Uygun gayrimenkul geldiğinde bilgi edinme önceliği size ait olur. Bu nedenle isteklerinizi sorularınızı iletmeniz önerilir.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita