Marmaris Satılık Adalar // Gönenç Emlak Marmaris

Türkiye güney ve batı sahillerinde satılık adalar Marmaris Emlak sektöründe şirketimiz tarafından satışa sunulmuştur.

Emlak Danışmanı

Marmaris Satılık Adalar

MUĞLA MARMARİS ÇAMLI KÖYÜ
 • İlan No
  312
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  19000
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  Belirtilmemiş
 • Kaks
  Belirtilmemiş
 • Kadastro Yolu
  Belirtilmemiş
Açıklama

Türkiye Sahillerinde Adalar

Türkiye güney ve batı sahillerinde satılık adalar Marmaris Emlak sektöründe şirketimiz tarafından satışa sunulmuştur. İmar konusunda sıkıntılar devletin haklı olarak korumacı tutumu pazarlama çalışmasında talepleri daraltan etki yapmaktadır. Buna karşın satış işlemleri yapılmakta, basından haber olarak verilmektedir. Gökova körfezinde bulunan ada hissedarları tarafından satışa çıkarılmıştır. İlanı veren hissedar kendi hissesini satabilir. Tamamının satın alınması amacıyla diğer hisse sahipleri ile görüşmeyi sağlayabilir.

Portföyümüzde bulunan birçok satılık ada Marmaris bazı sahipleri bilgi kirlenmesi nedeniyle gayrimenkullerinin pazarlanması isteklerini geri çekmişlerdir. Bu nedenle yazılı resmi talepler dışında görüşme kabul edilmemektedir. Aracılar tarafımızdan kabul edilmemektedir. Güvenli bir satış için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.

Portföyümüzde yer alan satışa sunulmuş; ada, otel, koy, rezidans, villa, marina-çekekyeri uygun denize sıfır arsalar güncel olarak yayınlanmaktadır. Lutfen satilik kiralik daire konut arsa isteklerinizi iletiniz. Danışmak kazandırır.

Türkiye de bulunan önemli adalar şunlardır.
Büyük Ada (5,3km2)
Heybeli (2,46km2)
Kınalı Ada (1,32km2)
Burgaz (14,5km2)
Sedef Adası
Kaşık Adası (Pide adası)
Tavşan 
Gelibolu 
Çiftlik 
Karaca Ada
Garip Ada
Yassıada ve Sivri Ada
Marmara Adası
Paşa limanı Adası (21,37km2)
Avsa Adası (20,62km2)
Ekinlik (2,47km2)
İmralı (9,98km2)
Koyun (1,71km2)
Bozcaada (36,03km2)
Ali Bey  (23,36km2)
Çelebi 
Uzun ada (25,39km2))
Kara Ada'dır (9,08km2)

Gönenç Emlak

27 yıl üzerinde aktif olarak profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. 1994 yılından beri kullandığımız sitemiz 2005 yılında resmi web sitemize özgün yeni tasarımı ile yayına başlamıştır. Portföyümüzde; Muğla Gönenç Emlak sahillerde satılık daire konut ve emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanları sunulmaktadır. sadece satılık ada değil; Marmaris satılık daire  ev ile villa konut müstakil ev köy evleri hakkında ilanlar, bilgiler düzenli güncellenerek verilmektedir.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita