Marmaris Satılık Daireler Evler // Gönenç Emlak

Muğla Marmaris satılık daireler ve Sarıana mevkisinde üç katlı apartmanın ikinci katında bulunan daire Gönenç Emlak Şirketi tarafından piyasaya sunuldu.

Emlak Danışmanı

Marmaris Satılık Daireler

MUĞLA MARMARİS SARIANA MAHALLESİ
 • İlan No
  474
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  90
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  20-25
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Satılık Daire

Muğla Marmaris satılık daireler ve Sarıana mevkisinde üç katlı apartmanın ikinci katında bulunan daire Gönenç Emlak Şirketi tarafından piyasaya sunuldu. Özellikle bulunduğu mevki açısından oldukça değerli olan daire, gün boyu güneş görür. Orman ve kent manzaralıdır. Taksi durağı, alışveriş merkezi, Atatürk İl Öğretim Okulu, yat limanı, marina, çarşı hepsi eve çok yakındır.

Yatırım açısından; kensel dönüşüm uygulamalarının bulunduğu mevki açısından önemi nedeniyle tercih edildiği görülür. Yakın gelecek zamanda, binanın yıkılarak yeniden yapımı, değerini katlayacak potansiyele sahiptir. Ayrıca; kat mülkiyeti tesis edildiği için satın alırken konut kredisi kullanımı mümkündür.

Marmaris satılık daire, bir tarafı yola, diğer cephesi de diğer yola bakan, çift cepheli konuttur. Her iki tarafta balkon bardır. Mutfak ile salon tarafı ve yatak odası balkona çıkışa sahiptir. Evin girişinde sahanlık-antre bulunur. Salon, mutfak, iki yatak odası ilebalkonlar ve  banyo tuvaletten ibaret bürüt kullanım alanı 90 metrekaredir.  Evde kiracı vardır. Bu nedenle usulüne göre, talip olanların evi görmek için randevu alması gerekmektedir. Firmamız yetkilisi Kemal Gönenç (WhatsApp 0532 312 01 16) ile görüşerek randevunun sağlanması mümkündür. Yer gösterme için herhangi  ücret ödenmez. Bu konuda T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın 2003 tarihli 59 numaralı tebliğinin gereği yapılır. Tutanak tanzim edilir, imzalanır. Prosedür yerine getirilir. Güvenli satış gereği alıcı satıcı karşılıklı görüşmesi tarafımızdan temin edilir.

Sarıana

16ncı yüzyılda yaşayan Sarı Ana (diğer ismi Yörük Fatma) adı, bu yerleşim alanının adıdır.  Kanuni Sultan Mehmet’in emri ile kabri üzerine türbe yapılmıştır. Tarihi Türbe’nin yer aldığı Sarıana Mahallesi'nin son yıllarda yüzü oldukça değişmiştir. Değişim devam etmektedir. Özellikle derenin ıslah edilmesi, yolların yenilenmesi. elektrik hatlarının yeraltına alınması, eski binaların yıkılarak yenilerinin yapılmasıi görsel değişimin nedenidir. Satılık parsel kalmadığı için, Kentsel Dönüşüm avantajlarından yararlanarak yapılan yapılar daha modern görünüm sağlamaktadır.

Gönenç Emlakçılık Şirketi

01.01.1994 tarihinde Şirketimiz Marmaris Merkezde kuruldu. Muğla çevresi ve Fethiye’den Datça’ya uzanan turistik sahil kuşağında gayrimenkul danışmanlık faaliyetimizi sürdürüyoruz. Değişen dünyada bilişim sektöründeki gelişmelerden sonra ticari yaşam ve alışkanlıklar da değişti. Marmaris Gayrimenkul Sektöründe işe başladığımızda dört beş komisyoncu vardı. Müşteri iş yerine gelir, isteğini söyler hizmet alırdı. Artık, klasik, geleneksel pazarlama anlayışı rafa kaldırıldı. Ofiste müşteri bekleme devri kapandı. Bilişim dünyasının sunduğu modern teknikleri uygulamadan başarı elde edilemiyor. Sürdürülebilir başarı maalesef sağlanamıyor. Firmamız digital marketing, inbound, stratejik planlama gibi modern teknikleri kullanırken, portföyünü elektronik ortamda sunulmaktadır. Bizi akıllı telefonlardan veya sosyal medya hesaplarımızdan, blog ile haber sitelerimizden izlemeniz mümkündür. Lütfen ilan hakkında soru ve isteklerinizi iletişim sayfamızdan iletiniz. 

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita