Marmaris Selimiye Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Selimiye satılık arsa bilgileri ve yatırıma uygun satışa sunulan gayrimenkul ilanı detaylı sunuluyor.

Emlak Danışmanı

Erle Koyunda Parsel

MUĞLA MARMARİS SELİMİYE KÖYÜ
 • İlan No
  702
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  5842
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Satılık Gayrimenkul

Muğla Marmaris Selimiye emlak piyasasında yatırımcılara özel satılık emlak satışa sunuldu. 5.842m2 büyüklükte gayrimenkul imar planı uygulamaya girdiğinde prim yapma potansiyeline sahiptir. Ana cadde ile 25m mesafede bulunan parsel, kadastro geçmiş ve müstakil şahıs tapuludur. Meyilli arazi özelliğine sahip olan parselin önü kapanmaz her yerinden deniz manzarası görmesi önemli özelliğidir. Plajı bulunan koya yakın olan arazi değerli lokasyonda yer almaktadır.

İmar Bilgileri

Muğla Marmaris Selimiye satılık arsa Datça Bozburun plan hükümleri kapsamındadır. 1/25.000 ölçekli plan hazırlanmış, günün şartlarına göre yenileme ve iyileştirme yapılarak Revizyon Planı çalışması gerçekleştirilmiştir. Nitekim, 30 Mart 2014 yerel seçimleri ardından köyün nüfusu 500 kişi üzerinde olduğundan Selimiye Mahalle ilan edilmiştir. Bir ay sonra 30 Nisan günü Revizyon Planı Belediye de askıdan indirilmiştir. Tüzel ve şahıs itirazları yapılmış, değerlendirilmektedir. Bu gelişme, beklenti yaratmıştır.

5637 sayılı Toprak kanunu, 3000m2 üzerindeki emlaklar için belirli sınırlamalar getirmiştir. Alıcı ile satıcı emlakı satın almak için anlaştığında, işlem için Tapu Müdürlüğü' ne gidildiğinde İlçe Tarım Müdürlüğü'nden onay alınması mecburiyeti vardır. Onay alınamaz ise; satış yapılamamaktadır. Revizyon Planının onaylanması üzerine, uygun parsellere, Belediye yetkili olarak inşaat ruhsatı vermektedir. Muğla Marmaris Selimiye satılk arsa bilgileri ve yatırıma uygun satışa sunulan gayrimenkul ilanı detaylı sunuluyor. Teknik bilgiler Belediye'den alınabilir.

Marmaris Gönenç Emlak

Şirketimiz 1994 yılında Marmariste kurulmuştur. Aralıksız olarak 28 yıl üzerinde süredir profesyonel danışmanlık hizmeti verilmektedir. Selimiye satılık arsa pazarlamasını, muhtar senedi ile satışların yapıldığı dönemden beri aktif olarak sürdürüyoruz. G.D.Y.K Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları yönetmeliği çıkarılınca, 2008 yılında Selimiye Emlak sitemiz editörümüz tarafından özgün dizayn edilerek yayına başladı. Bölge üzerine büyüteç tutarak izleyicilere daha detaylı bilgi vermeye çalıştık. Böylece şube faaliyetimiz de başlamış oldu. En son kayıt edilen ilanlarımız sosyal medya üzerinden izleyicilerimize duyurulmaktadır.

Muğla çevresi sahillerde satilik kiralik daire konut ve emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari belirli aralıklarla güncellenerek yenilenmektedir. Ayrıntıları, video clipler eşliğinde detaylı olarak bloglarımızdan takip edebilirsiniz. Selimiye satılık arsa için soru ve isteklerinizi bize ulaşın sayfamızdan iletebilirsiniz. Sitemizde yoğunluğu nedeniyle sık güncellenen, Marmariste satılık daire ve Marmariste kiralık ev ilanları ile müstakil ev yazlik konut köy evi villa ilanlarını takip edebilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita