Satılık Ada Marmaris // Gönenç Emlak Marmaris

Tapudan tescili yapılmış olan üç adet ev jeneratör binası depo, tuvalet bulunan satılık ada.

Emlak Danışmanı

Satılık Ada Marmaris

 • İlan No
  635
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  80000
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Satılık Ada

2015 Tarihinde satışı gerçekleşti. Emsal olarak yayında bırakıldı.

Gayrimenkul; Batı akdeniz sahilinde, sahilden 150-550 metre uzaklıkta, Marmarise 34 kilometre mesafede bulunan, özel mülkdür. Gayrimenkul 80.000m2 yüzölçümüne sahipdir. Resmi olarak 27.620m2'si, sahıs tapulu, 53.000m2 olan diğer kısmı hazineye aitdir. Adada elektrik, telefon, su hattı Ulaştırma Bakanlığı'ndan alınan özel izine istinaden, deniz altından hat çekilmek suretiyle temin edilmiştir. 

Tapudan tescili yapılmış olan üç adet ev, jeneratör binası, depo, tuvalet bulunmaktadır. Ana bina önemli taş işçiliği ile şato tipindedir. Her türlü konfor sağlanmıştır. Kale olarak adlandırılan müstakil ev sahildeki iskeleden itibaren ışıklandırılmış yürüyüş yolu yapılmıştır. Sahilden adaya beş dakikada ulaşılmaktadır. Güçlü motora sahip yat ile bu süre daha da kısalır. Satilik ada akdeniz bitki örtüsü makilik yanısıra yekişkin zeytin ve muhtelif bakımı yapılan ağaçları bulundurmaktadır. Doğal boğaz geçişi tipinde kolasyonu bulunan adanın suyu açık denizle bağlantısı nedeniyle temizdir. 

Çift yükseltili ve her iki yanı da derin su geçit olan ada üzerinde binlerce ağaç bulunmaktadır. Biri yüzme havuzu olarak kullanma imkanı olan dört adet sulama havuzu mevcutdur.

Gönenç Emlak

1994 yılından beri gayrimenkul sektöründe bulunan şirketimiz, Marmarisbox emlak bülteni ile sizleri bölgemizdeki gelişmelerden haberdar etmektedir. Resmi şirket sitemizde son kayıt edilen emlaklar, koy, marina amaçlı denize sıfır arsalar portföyden ulaşabilirsiniz. Satilik kiralik daire konut arsa tipi gayrimenkul bilgileri güncel yayındadır. Satilik ada fiyatları ve satılık ada Marmaris ilanları Türkiyede satışa sunulan adalar hakkında bilgiler Gonenc Emlak Marmaris tarafından sektöre sunulmuştur. Şirket portföyümüz düzenli güncellenerek yenilenmektedir. Ada yanısıra Mugla çevresi satilik villa imarlı arsa yazlik konut ilanlari ve Marmariste satılık daire tipi gayrimenkul bilgileri mevcutdur. Duyurularımız sosyal medya üzerinde şirket adına açılmış hesaplardan takip edilebilir. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita