Satılık Arsa Bodrum Turgutreis // Gönenç Emlak Marmaris

Bodrum Turgutreis konut turistik tesis imarlı kısmen deniz görür %10-20 meyilli satılık arsa gayrimenkul.

Emlak Danışmanı

Satılık Arsa Bodrum Turgutreis

 • İlan No
  50
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  18240
 • İmar
  Turizm
 • Taks
  %20
 • Kaks
  %40
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Satılık Emlak

Bodrum Turgutreis konut, turistik tesis imarlı kısmen deniz görür %10-20 meyilli satılık arsa gayrimenkul. 25 adet dubleks ev inşaatı mümkündür. Taban oturumları küçüldükçe ev sayısı artar. İmar planları onaylanmış olup, inşaata başlamaya hazır konumdadır.

Satılık arsa özellikleri

Gayrimenkul, anayola 450 metre mesafede bulunmaktadır. Plaj ile anayol arası 150m. Arsanın sahip olduğu 1-2-Nolu parseller 30% imarlı 3 No'lu parsel tarımsal alandır. Tapudan tescili yapılmış iki adet ev bulunmaktadır. 69 metre derinliğe inen faal artezyen 35 Ton kapasiteli su deposu ve 12 metre derinlikte su kuyusu mevcutdur. Satılık emlak 380 trifaze ve 220 kw Elektrik ve su, telefon, yol, arsada mevcutdur. 

Satılık arsa içinde 200 adet civarı yetişkin ağaç vardır. Satılık arsanın etrafı villalar ve dubleks evler ile çevrilidir. 3500m2 civarı kapalı alan inşaat alanı imkanı mevcutdur. 3 nolu parsel için Turizm Bakanlığı 1/25.000'LİK leke içine almıştır.

Satış koşulları

Arsa sahipleri: satılık emlak mevcut tapuda cinsi tarla olarak göründüğünden, imarın gelmesi ile arsaya dönüşüm bedelinin ödenmesini, alım satım vergi bedeline de karışmadan net fiyat ile satış talep etmektedir. Vade, takas kabul edilmediği belirtilmiştir.Güvenli bir satış için, ilgilenen alıcı ile arsa sahibi hissedarlar karşılıklı görüştürülür. Tapu; üç kişi adına kayıtlıdır. Hissedarlar bir adet 3/8 hisse, yine 3/8 hisse ve 2/8 hisse olmak üzere, her üçü de satış kararı almıştır. Lutfen daha çok bilgi için bize ulaşınız. Satılık villa, müstakil ev, köy evi için taleplerinizi gonencemlak ofisine iletiniz. 

Gönenç emlak Marmaris merkez ofisi 1992 yılından beri ayni adresde emlakçılık hizmeti vermektedir. Lütfen, satilik kiralik daire konut arsa otel ilanlarını üctersiz olarak yayınlatmak üzere iletiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita