Satılık Arsa Gökova Muğla // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Gökova gayrimenkul ilanları ve yatırımcılar için önemli fırsat satılık arsa bilgileri Gönenç Emlak tarafından verilmektedir.

Emlak Danışmanı

Satılık Arsa Gökova Muğla

 • İlan No
  363
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  12000
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Muğla Gökova Marmaris

Muğla Gökova gayrimenkul ilanları ve yatırımcılar için önemli fırsat satılık arsa bilgileri Gönenç Emlak tarafından verilmektedir. Gökova satılık  arsa yatırımcılar ve çiftlik için ideal.Yasal olarak inşaat yapma imkanı var. Yola cepheli, alt yapı hizmetleri tamamlanmıştır. Köy gelişme alanı kapsamında kalan gayrimenkul kadastro yoluna sahiptir.  Marmaris'te takas yeni daireler artı üstünü tamamlama gibi yöntemle satış düşünülebilir. Özellikle parsel yüksek metraja sahip olduğundan avantajlıdır.

İmar Durumu

30 Mart yerel seçimleri ardından Muğla İli Büyük Şehir Belediyesi ilan edildi. İmar çalışmaları hakkında Bayındırlık Bakanlığı Muğla İl İmar Müdürlüğü yetkilerini devir etmişti. Bu Konuda  İl Özel İdare Müdürlüğü yetkili olmuş, geçiş dönemi yapılaşma  yönetmeliği çıkarılmıştı. Köylerde kaçak yapılaşmanın önüne geçilmesinde önemli girişim gerçekleşmişti.

Ancak Büyük Şehir Belediye idare sistemine geçinde yetkiler de Belediyeye ait oldu. Revizyon Planı da hemen bir ay sonra onaylandı. Tüm bölge Datça Bozburun Plan Hükümleri kapsamındadır. Daha önce çıkarılmış yürürlükte olan kanun ve yönetmelikler ile plan bir bütündür. Bilindiği gibi nüfusu yerleşik 500 kişi veya üzeri nüfusa sahip köyler yasa gereği mahalle statüsü kazanmıştır. İlanda yer alan gayrimenkul hakkında son geçerli bilgiler Belediye ilgili bölümden alınabilir. 

Yer Gösterme

Muğla Gökova gayrimenkul ilanları ve yatırımcılar için önemli fırsat satılık arsa bilgileri Gönenç Emlak tarafından verilmektedir. Firma yetkilisi tarafından gayrimenkul gösterilir. Bu gösterim prosedüre uygun olarak yapılır. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli 59 numaralı tebliği esas alınır. verilen hizmetin kayıt altına alınması gerekir. Bu amaçla iki nüsha yer gösterme belgesi taraflarca imzalanarak kayıt altına alınır. Güvenli alışveriş amacıyla alıcı satıcı karşılıklı görüştürülmesi tarafımızdan temin edilir.

Gönenç Emlak Şirketi

Firmamız 27 yıl üzerinde süreden beri gayrimenkul piyasasında hizmet vermektedir. Portföyümüzde yer alan satılık gayrimenkul ilanları sürekli olarak yenilenir kontrol edilir. Bilgilerin sağlıklı sunulması amacıyla güncellemeler yapılır. Portföyümüzü sitemiz üzerinde sunuyoruz. Bizi akıllı telefonlardan, firmamız adına kayıtlı akıllı telefonlardan takip edebilirsiniz. Marmaris-Haber.com isimli sitemizden fırsatları izlemeniz mümkündür. Sektör bilgilerini paylaştığımız editörümüz tarafından yönetilen yazıları 27 yılın üstünde deneyimlerimiz, bilgilerimizin paylaşıldığı platformdur. Nitekim sitemizde de gündeme alınan konularda  paylaşımlarımız sunulmaktadır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlak Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz. 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita