Satılık Arsa Selimiye // Gönenç Emlak Marmaris

Satılık arsa Selimiye ilanları ve satışa çıkarılan Muğla Marmaris arsalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Emlak Danışmanı

Muğla Çevresi Arsalar

MUĞLA MARMARİS SELİMİYE KÖYÜ
 • İlan No
  706
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  2252
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Selimiye Satılık Gayrimenkul

Satılık arsa Selimiye ilanları  ve satışa çıkarılan Muğla  Marmaris arsalar hakkında bilgiler verilmektedir. Marmaris merkezden araçla 45 dakikalık mesafede bulunan Selimiye Mahallesi nezih mevkide 2320m2 parsel şirketimiz tarafından satışa çıkarıldı. Satılık arsa Selimiye deniz manzaralı Tepe Dam mevkiinde yer alan  arsa metrajı açısından avantajı konumdadır. İmar planı onayı gerçekleştiğinde, kamu yararına %40 terk yapılacağından kalan net parsel büyüklüğü makul ölçülerde olacaktır. İmar öncesi brüt metrajdaki parsel terklerden sonra kalan arsanın minimum metrajda olması gerekmektedir. Plandaki duruma göre bu büyüklük, 400m2, 1000m2 veya 5000m2 gibi olabilmektedir. Arsaları Selimiye Mahallesi fiyatları için listemizi inceleyebilirsiniz.

İmar Durumu

30 Mart 2014 seçimleri ardından 6360 sayılı kanun gereği Muğla Büyük Şehir ilan edildi. Nüfusu 500 kişiyi geçtiği için Selimiye Mahalle olarak Marmaris Belediyesi 'ne bağlandı. Daha önce inşaat izinleri veren yetkili kurum Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü kapatılarak yetkileri Belediye devir aldı. Nitekim, 30 nisan 2014 tarihinde Revizyon İmar Planı Belediyede askıdan indirildi. 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun Plan hükümleri revizyon sonrası önemli beklenti oluşturdu. Bu güne kadar çıkarılmış yürürlükteki yönetmelik kanunlar plan ile bir bütün olarak ele alınmaktadır. İnşaat izini, yapı kullanma izin belgesi Marmaris Belediyesi tarafından verilir. Belediyenin imara ilişkin planları hazırlamak, hazırlatma gibi yetkisi vardır. Ancak, yürürlüğe konulabilmesi için Büyük Şehir Belediyesi onayı gerekmektedir.

Gönenç Emlakçılık Şirketi

Satılık arsa ilanları ile satışa çıkarılan arsalar hakkında bilgiler verilmektedir. 28 yıl üzerinde süreden beri profesyonel danışmanlık hizmetini aralıksız sürdüren şirketimiz, Muğla Marmaris Gönenç Emlakçılık firması sahillerde pazarlama çalışması yaptığı daire konut ve arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlarını düzenlenerek güncellenir. Portföyümüz elektronik ortamda sunulmaktadır. Şirket adına açılmış sosyal medya hesaplarından fırsatları takip edebilirsiniz. Ayni zamanda Blog ve haber sitemiz bilgi paylaşımında bulunmaktadır. Akıllı telefonlardan firma son kayıt edilen ilan bilgilerini izlemeniz mümkündür.

Portföyümüzde satılık arsa yanı sıra, Marmaris'te satılık daire ve Marmaris'te kiralık ev ilanları yanında müstakil ev köy evi satılık villa yazlık konut tipi gayrimenkul bilgileri verilmektedir. Data Bankasına kayıt edilen her yeni ilan şirket adına alınan sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır. Sektör hakkında bilgiler almak için düzenli yayınlanan bültenimize ücretsiz üye olarak bilgi edinme önceliği avantajından yararlanabilirsiniz.

Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita