Satılık Emlak Beldibi // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Gönenç Emlak Şirketi orman manzaralı satılık emlak Beldibi ilan bilgilerini gayrimenkul piyasasına sunuyor.

Emlak Danışmanı

Satılık Emlak Beldibi

 • İlan No
  516
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  165
 • Oda Sayısı
  4+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Beldibi Satılık Ev

Deniz ve orman manzaralı, satilik ev. 212 dubleks daireden oluşan, Beldibi sırtlarında bulunan, yüzme havuzlu dubleks daire şirketimiz aracılığı ile satışa çıkarılmıştır. Satılık emlak Marmaris Beldibi yamaçlarında, kod farkından üç kat olarak kullanım imkanına sahip olan gayrimenkul özelliğine sahiptir. Evlerde üç adet yatak odası, iki adet salon bulunmaktadır. Geniş, kullanışlı balkonlar vardır. Sitede bu ev masrafsız, komple tamamlanmış bir evdir. Sayısı çok az iç mekanları düzenlenmemiş evler de bulunmaktadır. Sitede yaz kış yaşayan aileler vardır.. Ancak; yazlıkçılar ağırlıktadır. Satılık ev Marmaris Beldibi depreme dayanıklı olarak inşaa edilmiştir. Site yönetimi tesis edilmiştir. Hane başına giderlere katılım payı aidat olarak ödenmektedir. Güvenlik, aydınlatma, havuz ile bahçe bakım onarım müşterek giderlerdir. Kat mülkiyet kanunu kapsamında sistem oluşmuştur.

Satılık ev Marmaris Beldibi lokasyonundan hareketle saat başında düzenli olarak ring yapan dolmuş vardır. Beldibi merkeze, alışveriş yerlerine, plaja kolaylıkla ulaşım mümkündür. Sitede güvenlik hizmeti, bahçe tanzim düzenleme bakım, yüzme havuzu bakımı sürekli yapılmaktadır. Satılık ev konut kredisi kriterlerine uygundur. Satın almada bu enstrüman kullanılabilir.

Gayrimenkul istek üzerine tarafımızdan gösterilecektir. Bu işlem; T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın OSG-2003/59 nolu yönetmeliğine uygun olarak yapılır. Ücret talep edilmez. Tutanak tanzim edilerek yapılan işlen ve servis belgelendirilir. Güvenli alışveriş gereği alıcı satıcı karşılıklı görüşmesi temin edilir. Muğla Marmaris Gönenç Emlak Şirketi orman manzaralı satılık emlak Beldibi ilan bilgilerini gayrimenkul piyasasına sunuyor.  Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Gönenç Emlak Marmaris

25 yıl üzerinde gayrimenkul sektöründe yer alan şirketimiz profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Zengin seçenekleri içeren portföyünü sürekli güncellemektedir. Gönenç Emlak satilik kiralik daire konut arsa gayrimenkul ilan sitesi marina ada koy otel tipi emlaklara yer vermektedir. Ayni zamanda, Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev ilanları ile satilik arsa köy evi müstakil ev yazlik konut bigilerine de yer verilmektedir.

Nitekim; Muğla Marmaris sahillerde satilik kiralik daire konut emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari düzenli yenilenerek sunulmaktadır. Şirketimizin yayınladığı Bülten ücretsiz üyelik sistemine sahiptir. Önerilir. Sosyal medya üzerinden duyurularımızı takip edebilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita