Satılık Ev Daireler // Gönenç Emlak Marmaris

Komple yenilenen masrafsız, kullanım alanları tasarım avantajıyla ferahlık temin edilen konforlu Marmaris satılık daire piyasaya sunuldu.

Emlak Danışmanı

Satılık Ev Daireler

 • İlan No
  545
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  300
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  4
 • Bulunduğu Kat
  4
 • Bina Yaşı
  9
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Yenilenen Ev

Komple yenilenen masrafsız kullanım alanları tasarım avantajıyla ferahlık temin edilen konforlu Marmaris satılık daire piyasaya sunuldu. Zemin artı üç katlı apartmanın, en üst katında bulunan evde hol, bir adet yatak odası, banyo tuvalet, mutfak ve çok aydınlık salondan ibarettir. Konut ikinci kat, mermer merdivenlerle çıkılınca; ana banyo, yatak odası, elli metrekare büyüklüğünde teras balkon ve kent görünümü yer almaktadır.

Diğer Özellikler

Dubleks daire duvarları saten, ıslak zeminler birinci sınıf karo, banyoda küvet ve duş kabin vardır. Eve özel, güneş enerji sistemi vardır. Gün boyu güneş alan, ulaşımı kolay, konut kredisine uygun, yat limanına, plaja, alışveriş alanlarına yakın mevki merkezdedir. Marmaris satılık daire yüksek metrajına karşılık cazip fiyatı nedeniyle tarafımızdan önerilen taşınmaz niteliğine sahiptir.

Konut Yatırımı

Özellikle ikinci el Marmaris satılık daire konut kredisi kullanımı avantajıyla alınmaktadır. Kira fiyatlarının yüksekliği nedeniyle aileler kira öder gibi konut kredisi ödemeleri yapmaktadır. Böylece kira ödemelerinden sona erer. İlanda yer alan taşınmaz kat mülkiyeti tesis edildiği için kredi almasında herhangi sorun a sahip değildir. Bir anlamda yatırım yapılmaktadır. Genellikle 60 aylık vadeli ödeme paketleri tercih edilmektedir. Borç bittiği zaman evi satışa çıkararak daha değerli taşınmaz satın almak için sermaye elde edilmektedir. Bu sermaye üzerine yeni bir konut kredisi kullanımıyla birinci el konut satın almak mümkün olmaktadır. Bu hedefe on yıllık sürede ulaşılır. Oysa on yıl kirada yaşadığınız evi terk ettiğinizde elinizde hiç bir şey olmayacaktır.

Evin Gösterimi

Marmaris satılık daire randevu talebi üzerine firma yetkilisince gösterilir. İlandaki ev hakkında detaylı bilgi verilir. Bakanlığın 2003/59 tarihli tebliği gereğince tutanak düzenlenir. Sunulan hizmetin belgelenmesi sağlanır. Güvenli ticaret için alıcı satıcı karşılıklı olarak görüştürülür. Şahıs tapusuna sahip olan gayrimenkul için yerinde görülmesi yasaya uygun tamamlanır.

Danışmanlık Şirketi

1994 yılında kurulan firmamız Datça Fethiye sahil kuşağında gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir. İlanlar elektronik ortanda sunulmaktadır. İlanların güncel ve doğru olması önemlidir. Bu amaçla ilanlar düzenli kontrol edilir. Sitemizde bloglarımız başlıklı oluşturulan bölümde gayrimenkul sektörü hakkında bilgiler, değerlendirme analiz içerikleri yayınlanır. İzleyicilerimizin sık sorulan sorular ve gündeme alınmasını istedikleri konular hakkında açıklamalar paylaşılır. Firmamızın adına sosyal medya hesaplarından duyurular fırsatlar ve yeni ilanlar hakkında ayrıca paylaşım gerçekleşir. Zira dijital pazarlama ve stratejik planlama modern teknikleri uygulanır. Bülten üyelerimize öncelik verilir. Bilgi edinme öncelik hakkı avantajı için sayfa sağ alt kısımdan ücretsiz üye olmak yeterlidir. Lütfen istek ve sorularınızı iletiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita