Satılık Ev Marmaris Beldibi Konut // Gonenc Real Estate

Komple restore edilmiş site içinde orman manzaralı salonda şöminesi bulunan satılık ev Marmaris Beldibi konut piyasasına sunuldu. 

Emlak Danışmanı

Satılık Ev Marmaris Beldibi Konut

 • İlan No
  382
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  165
 • Oda Sayısı
  5+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Beldibi Satılık Ev

Komple restore edilmiş site içinde orman manzaralı salonda şöminesi bulunan satılık ev Marmaris Beldibi konut piyasasına sunuldu. 175 metre rakımda yaz kış yaşanır site revaçtadır.. 212 dubleks daireden oluşan Beldibi sırtlarında bulunan, yüzme havuzlu dubleks daire. Kod farkından üç kat olarak kullanım imkanına sahip olan deniz ve orman manzaralı yazlık ev. Marmaris emlak konut piyasası için makul fiyatla sunulmaktadır.

Yaz Kış Yaşanılan Site

Evlerde üç adet yatak odası ve iki adet salon bulunmaktadır. Geniş, kullanışlı balkonlar vardır. Bazı evler ilk inşaa edildiği durumdadır. Yani içi yapılmamış olarak teslim edilmiştir. Amaç evde yaşayanların beğeni ve seçenekleri tercih kullanma avantajına sahip olmaları içindir. Örneğin, yerler karo, rabıta, mermer veya parke olabilir. İç kapı cinsi, renkleri, mutfak, banyo fayansları, kalorifer veya klima vb. böylece seçim imkanları sunulmuştur.

Konut Yatırımı

Sitede bu ev masrafsız, komple tamamlanmış taşınmazdır. Sitede yaz kış yaşayan aileler bulunmaktadır. Ancak; yazlıkçılar ağırlıktadır. Her gün saat başında düzenli dolmuş vardır. Marmaris Beldibi merkeze, alışveriş yerlerine, plaja kolaylıkla ulaşım mümkündür. Sitede güvenlik hizmeti bahçe tanzim, yüzme havuzu bakımı yapılmaktadır. Konut yatırımı için ideal ve kredi kullanılabilir taşınmaz özelliğine sahiptir.

Kat Mülkiyeti

Satış işlemi için tapularda kat mülkiyeti tamamlanmıştır. Bu nedenle hisse devir satış sözleşmesi ile satış işlemi dönemi bitmiştir. Doğrudan tapudan satış yapılabilir. Bu işlem yapılrken konut kredisi kullanım olanağı vardır. Her üye ortak giderler için aidat ödenmektedir. Bu ödemelerle kat mülkiyet kanunu gereği müşterek kullanım giderleri karşılanmaktadır. Örneğin; havuz, bahçe bakımı, güvenlik, aydınlatma gibi ortak giderler müşterek ödenir.

Konut Yer Gösterme İşlemi

İlandaki gayrimenkulü yerinde görmeyi talep eden müşteriler için firma yetkilisi tarafından  bilgi verilir, ev gösterilir. Protokole sadık kalınarak hizmet verilir. T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 yılında 2003/59 numaralı tebliğine uyarak işlem yapılır. Verilen hizmetin kayıt altına alınması gerekmektedir. Bu amaçla yeri gören ile gösteren arasında iki nüsha tutanak tanzim edilerek imzalanır. Böylece işlem tamamlanarak belgelenir. İmzadan imtina edilmesi durumunda bilgi ve servis verilmez. Netice olarak, profesyonel hizmetin bedeli vardır. Bedava değildir. Alıcının fiyat tarifesini sormak ve görmek hakkı vardır. Satış gerçekleştiğinde komisyon ücreti+Kdv tutarı karşılığı fatura tanzim edilir.

Beldibi Mahallesi

27 yıl önce Beldibi'nin muhtarlık ile yönetildiğini belirtelim. Yıllar sonra Belediye sistemine geçildi.Yapılaşmanın arttığı ve alt yapı hizmetlerinin hızlandığı dönemde çok hızlı gelişme yapılmaıştır. Bir anlamda beldenin yüzü değişmiştir. 30 Mart Yerel seçimleri ardından Muğla İli Büyük Şehir Belediyelik sistemine geçti. Yasa gereği Beldibi Belediyesi de kapatıldı. Bugün konumu Mahalle statüsündedir. İmar çalışmaları, inşaat izinleri gibi çalışmalar bağlı olduğu Marmaris Belediyesi tarafından yürütülmektedir.

Beldibi Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi

Bölgede öncü danışmanlık şirketi 01/Ocak/1994 tarihinde kuruldu. Bu güne kadar aralıksız piyasaya hizmet verdik, vermeye devam ediyoruz. Beldibi dışında hizmet alanımız; Fethiye'den Datça'ya uzanan bölge ve Muğla çevresidir. Portföyümüzde yüzlerce emlak ilanı sürekli güncellenerek yenilenir. %95 ilanlar günceldir. Taktir edilir ki; hergün mülk sahiplerine telefon açarak fiyat değişti mi? satıldı mı? sorarak takip etmek olanak ve mantık dışıdır. Bu zahmetli güncellemeye önem vererek bilgilerin sağlıklı kalmasına azami özen gösteriyoruz. Bilindiği gibi tüm zamanlarda fırsatlar vardır, bitmez. Bu tip ilanlar için sitenizi akıllı telefonlardan takip edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan, bloglar, bülten  ve haber sitemiz izlenerek gereken bilgilere ulaşabilirsiniz. Lütfen isteklerinizi iletişim sayfamızdan iletiniz. Sayfamızın sağ tarafındaki kırmızı buton ile sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Danışmak kazandırır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita