Satılık Ev Marmaris Konut Daireler // Gönenç Emlak Marmaris

Beldibi sırtlarında bulunan 212 dubleks daireden oluşan yüzme havuzlu site içinde konut daire fırsatları piyasaya verildi.

Emlak Danışmanı

Doğa İçinde Konut Daireler

 • İlan No
  586
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  165
 • Oda Sayısı
  4+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Beldibi Marmaris

212 dubleks daireden oluşan Beldibi sırtlarında bulunan yüzme havuzlu doğa içinde konut daire fırsatları piyasaya verildi. Kod farkından üç kat olarak kullanım imkanına sahip olan deniz ve orman manzaralı konut, yaz kış yaşanılır özelliğine sahiptir. Konut kredisi kullanımına uygundur. Çünkü kat irtifakı kurulmuştur. Bölgemizde konut talebi kronik artış göstermektedir. Bu nedenle fiyatlar sürekli yükselmektedir. Buradan haraketle taşınmazız artan prim yapma potansiyeline sahip olduğu görülür. Konut yatırımı için taşınmaz avantajları vardır.

Konut Özellikleri

Evlerde üç adet yatak odası ve iki adet salon bulunmaktadır. Geniş ve kullanışlı balkonlar vardır. Birçok ev ilk inşa edildiği durumdadır. Yani içi yapılmamış olarak teslim edilmiştir. Amaç evde yaşayanların beğeni ve seçenekleri zengin kullanma avantajına sahip Sitede yüzme havuzuna 100 metre mesafede bulunan bu evin iç kısmı tamamlanmamıştır. Sitede yaz kış yaşayan aileler bulunmaktadır. Ancak; yazlıkçılar ağırlıktadır. Saat başında düzenli olarak dolmuş vardır. Marmaris, Beldibi merkeze ve alışveriş yerlerine, plaja kolaylıkla ulaşım mümkündür. Sitede güvenlik hizmeti ve bahçe tanzim, yüzme havuzu bakımı yapılmaktadır. Müşterek giderler için malikler payı oranında düzenli aidat ödemektedir.

Emlak Danışmanlığı

Datça’dan Fethiye’ye arasında kalan sahillerde profesyonel emlak danışmanlık hizmeti veriyoruz. 1994 senesinde kurulan şirketimiz faaliyetini uzman ekiple çözüm ortağı kapsamında veriyor. Emlak pazarlama faaliyetimiz taşınmaza kısa zamanda alıcı bulmaktır. Ayrıca, satılacak gayrimenkule değerinde alacak müşteri sağlamaktır. Bizim gibi tüm meslektaşlarımız bu işi yapmaktadır. Farkımız 27 senelik tecrübeye haiz olarak satış yönetmekteki başarımızdır. Değerimiz verdiğimiz hizmetin kalitesidir.

Gayrimenkul Pazarlama

Teknolojiyi kullanma konusunda firmamız kuruluşundan beri izleyerek sektörümüz için uygulamaktadır. İşimizi yaparken bu hususa ehemmiyet veriyoruz. Bu nedenle stratejik planlama, dijital pazarlama gibi çağdaş teknikler kullanıyoruz. Tüketici davranış tarzı ve alışkanlıklarında değişim biliniyor. Bilgiye ulaşmanın kolaylığı rekabeti müspet etkiledi. Akıllı telefonlardan insanoğlu artık yaşamlarını yönetiyor. Bankacılık, eğitim, sağlık, ulaşım, gibi birçok alanda işlerimizi telefonla yapabiliyoruz. Gayrimenkul sektöründe modern evleri uzaktan telefonla izleyebiliriz. Perdeleri açabilir, klimayı kapatabilir, evin içini ekrandan izleyebiliriz. Şirketimiz elektronik ortamda yüzlerce emlak duyuru bilgisini düzenli güncellemeyle sunuyor. İlan dökümü 3.000 tane civarında fotoğrafla desteklenir. Yatırımcılara yönelik fırsatlar izleyicilerimize ve üyelere sunuyoruz. Marmaris gayrimenkul pazarı fırsatların olduğu piyasadır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita