Satılık Koy Marmaris Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Gönenç Emlak Şirketi Satılık koy hakkında ve yatırıma uygun Marmaris satılık arsa ilanları hakkında bilgi veriyor.

Emlak Danışmanı

Satılık Koy Marmaris Satılık Arsa

 • İlan No
  325
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  165000
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Denize Sıfır Arsa Arazi Koy

Gönenç Emlak Şirketi Satılık koy hakkında ve yatırıma uygun Marmaris satılık arsa ilanları hakkında bilgi veriyor. İlçe merkezine araçla 45 dakika mesafede bulunan, denize sıfır konumundan başlayarak gerilere doğru genişleyen resmi tapuya sahip, satış için herhangi bir sorunu bulunmayan arazi yatırımcılara fırsat olarak sunulmaktadır.

Satılık Koy

Satışa çıkarılan arsanın arka parseli devlet ormanı ile sınır durumdadır. Kısmen kayalık, meyilli, deniz manzaralı, yatırımcılar için ideal gayrimenkul niteliğine sahiptir. Arazinin bulunduğu yerde bir başka emsali bulunmadığından eşsiz özel konuma sahiptir. 150.000 metrekare muhtar senedi ile birlikte 315.000 metrekarelik yüz ölçümüne ulaşmak mümkündür. Arazi muhtelif kullanım amaçlarına uygun potansiyeli bulunmaktadır.

Yer Gösterme Protokolü

Randevu alınarak satışa çıkarılan gayrimenkul firma sorumlusu tarafından gösterilir. Yol açık olmadığı için araç dışında deniz yolu ile ulaşım tercih edilmektedir. Ayrıntılı bilgi vermek, parselleri yerinde göstermek işlemi yer gösterme protokolü düzenlenerek yapılır. Karşılıklı olarak taraflar imzaladıktan sonra birer nüsha her iki tarafa verilir. Bu işlem Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 numaralı tebliği gereğince yapılacaktır. İlçe dışında olan satılık arazinin yerinde gösterilmesi için firma yetkilisine yapılacak ödeme önceden belirlenir. Eğer alıcı araziyi beğenir ise, güvenli satış için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Veya ön girişim olarak istenir ise verilecek fiyat teklifi satıcıya iletilecektir. Satış koşullarında mutabakat sağlandığı takdirde firmamız, gayrimenkul sınırlarının tespit edilmesi amacıyla lisanslı harita mühendisi hizmeti alınmasını tavsiye etmektedir. Şirketimiz bu işlem ve sorumluluktan vareste tutulacaktır. 

Gayrimenkul Yatırımı

Birinci derece sit alanı kapsamındaki arazi yatırım amacı ile satın alınabilir. Özellikle büyük metraja sahip olması avantajdır. Bu yatırım uzun vadeli olarak değerlendirilmelidir. Bugün için konut veya turistik tesis yapılamamaktadır. Deniz manzaralı, Akdeniz bitki örtüsüne sahip arazi, gelecekte kazanç yaratacak potansiyeli olduğu için doğru bir yatırımdır. Parsellerin metrajın çok yüksek olması ciddi avantajdır. Yatırımcının en önemli beklentisi risk alarak yaptığı girişimin kazanç ile sonuçlanmasıdır. Bu nedenle en planda olan beklentidir. Bu beklentinin alt yapısında araştırma, bilgi toplama,değerlendirme, kıyaslama, analiz döngüsüyle ciddi sabır ve emek vardır. Yatırımcıların likidite, bilgi ve müteşebbis özellikleri eksiksiz olursa verdikleri kararlar o denli başarılı olur. Gayrimenkulün potansiyeli geleceğe taşınacak özellikleri olmalıdır.

Bölgede Öncü Gayrimenkul Şirketi 

01.01.1994 tarihinde kurulmuş olan firma, bölgenin öncü gayrimenkul danışmanlık kuruluşudur. Türkiye güney sahillerinde hizmet verilmektedir. Firmanın kurucuları 1992 senesinde isim kullanım hakkı alarak faaliyete geçtikleri şirket ortaklığını sona erdirerek kendi aile şirketini kurdular. Bilgi, tecrübe, birikim bileşkesi vizyon ışığında modern teknikler kullanılarak hizmet niteliğini arttırma odaklı faaliyet esas alınmıştır. Geçmişin demode teknikleri, geleneksel pazarlama metotlarının rafa kaldırılması ile terk edilmiştir. Medya pazarlama ve stratejik planlama yöntemleri uygulanarak seri çalışma benimsenmiştir. Yeni ticari koşullarda pazarlama model ve stratejileri geliştirmeyi uzman ekibimiz sağlamaktadır.

Şirketimiz alıcı satıcı karşılıklı görüşmesine, anlaşmasına nezaret eder. Mülkünü satmak isteyenlerin taşınmazı değerinde, hızlı satılmasını sağlamaya önem verir. Hayalindeki mülkü arayanlara ise; yüzlerce gayrimenkul ilanlarından seçilen seçenekler sunulur.

Aktif Bilgi Bankası niteliğine sahip ilan bilgileri düzenli yenilenir. Portföyümüzde daire, konut, villa, arsa tipi gayrimenkul ilanları yer almaktadır. Turistik tesis ve iş yeri niteliğindeki ilan bilgileri özel çalışma kapsamında pazarlanır. Firmamıza ait akıllı telefonlarla uyumlu sitelerimiz, düzenli yenilenerek ilanları duyurmaktadır. Sadece Muğla ve çevresinde güncel ilanlar elektronik ortamda sunulmaktadır. Seçilen ilanlarımız video görsel gücü desteğiyle verilir. Kapsamlı içerik eşliğinde, mümkün olduğunca detaylı bilgi vermek hedeflenir. Marmaris satılık arsa, satılık koy ilanı ve yatırıma uygun gayrimenkul arazi bilgilerini şirketimiz sitesinde  düzenli yayınlanmaktadır.

Yasal Uyarı: İçeriklerin telif hakları firmamıza ait olduğu için kopyalamaz, kısmen veya tamamen kullanılmaz, yazılı izin almadan yayınlanamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita