Satılık Koy Marmaris Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Gonenc Emlak Şirketi Satılık koy hakkında ve Marmaris satılık arsa ilanları hakkında bilgi veriyor.

Emlak Danışmanı

Satılık Koy Marmaris Satılık Arsa

MUĞLA MARMARİS SÖĞÜTKÖY KÖYÜ
 • İlan No
  325
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  165000
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Satılık arsa

Marmaris'e araçla 45 dakika mesafede bulunan, denize sıfır konumundan başlayarak gerilere doğru genişleyen resmi tapuya sahip, satış için herhangi bir sorunu bulunmayan arazi. 

Satılık olan arsanın arka parseli ise devlet ormanı ile sınır durumdadır. Kısmen kayalık, meyilli, deniz manzaralı, yatırımcılar için ideal gayrimenkuldür. Arazinin bulunduğu yerde bir başka emsali bulunmadığından özel konuma sahiptir. 150.000m2 zilliyetlikten ile birlikte 315.000 m2 yüzölçümüne ulaşmak mümkündür. 

Randevu alınarak gayrimenkul gonencemlak ofis sorumlusu tarafından gösterilir. Yol açık olmadığı için deniz yolu ile ulaşım tercih edilmektedir. Güvenli satış için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.Her türlü fiyat teklifi satıcıya iletilecektir.

Birinci derece sit alanı olan satılık arazi yatırım amacı ile satın alınabilir. Özellikle büyük metraja sahip olması avantajdır. Bu yatırım uzun vadeli olarak değerlendirilmelidir. Bugün için konut veya turistik tesis yapılamamaktadır. Deniz manzaralı, akdeniz bitki örtüsüne sahip arazi,gelecekte kazanç için doğru bir yatırımdır. Marmaris satilik arsa, satılık koy ilanı ve Selimiye Emlak gayrimenkul arazi bilgileri Gonenc Emlak interaktif sitesinde güncel olarak düzenli yayınlanmaktadır.

Gonenc Emlak

Ticaret odası üyesidir. Marmaris Emlak Müşavirleri derneği kurumsal üyesiyiz. Gonenc Bilgi Bankası geniş portföyden oluşan data sahibidir. Yüzlerce gayrimenkul ilanları düzenli olarak güncellenmektedir. Marmarisbox Bülteni üyeliği ücretsizdir. Elektronik posta kullanarak üye olabi,lirsiniz. Son kayıt edilen gayrimenkul ilanları RSS kullanılarak görülebilir.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita