Satılık Koy Marmaris Satılık Arsa // Gönenç Emlak

Gönenç Emlak Şirketi koy hakkında ve yatırıma uygun Marmaris satılık arsa ilanları hakkında bilgi veriyor.

Emlak Danışmanı

Denize Sıfır Arazi Koy

 • İlan No
  325
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  165000
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Denize Sıfır Arsa Arazi Koy

Gönenç Emlak Şirketi koy hakkında ve yatırıma uygun Marmaris satılık arsa ilanları hakkında bilgi veriyor. İlçe merkezine 45 dakika mesafede bulunan, denize sıfır konumundan geriye doğru genişleyen resmi tapuya sahiptir. Satış konusunda herhangi bir sorunu bulunmayan parsel yatırımcılar için fırsattır.

Satılık Koy

Satışa çıkarılan arsanın arka parseli devlet ormanıyla sınır durumdadır. Kısmen kayalık, meyilli, deniz gören, yatırımcılar için ideal gayrimenkul niteliğine sahiptir. Koyun bulunduğu yerde bir başka emsali bulunmadığından eşsiz özel konuma sahiptir. 150.000 metrekare muhtar senediyle birlikte 315.000 metrekarelik yüz ölçümüne ulaşmak mümkündür. Arazi muhtelif kullanım amaçlarına uygun potansiyeli bulunmaktadır.

Yer Gösterme Protokolü

Randevu üzerine gayrimenkulü firma sorumlusu bilgi vererek gösterir. Yol açık olmadığı için deniz yolu ulaşımı tercih edilmektedir. Ayrıntılı bilgi vermek, parselleri yerinde göstermek işlemi yer gösterme protokolü düzenlenerek yapılır. Gören ve gösteren imzaladıktan sonra birer nüsha verilir. Bu işlem Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 tarihli tebliği gereğince yapılacaktır. İlçe dışında olan satılık arsanın yerinde gösterilmesi için firma yetkilisine yapılacak ödeme önceden belirlenir. Eğer alıcı parseli beğenir ise, güvenli satış için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Veya ön girişim istenirse verilecek fiyat teklifi satıcıya sunulur. Satış koşullarında mutabakat sağlandığı takdirde firmamız, gayrimenkul sınırlarının tespit edilmesi amacıyla lisanslı harita mühendisi hizmeti alınmasını tavsiye etmektedir. Şirketimiz bu uygulama ve sorumluluktan vareste tutulacaktır. 

Gayrimenkul Yatırımı

Birinci derece sit alanı kapsamındaki gayrimenkul yatırım amacı düşüncesiyle satın alınabilir. Özellikle büyük metraja sahip olması avantajdır. Bu yatırım uzun vadeli değerlendirilmelidir. Bugün için konut veya turistik tesis yapılamamaktadır. Deniz gören, Akdeniz bitki örtüsüne sahip arazi, gelecekte kazanç sağlayacak potansiyeli olduğundan doğru bir yatırımdır. Parsellerin metrajın çok yüksek olması ciddi avantajdır. Yatırımcının en önemli beklentisi risk üstlenerek yaptığı girişimin kazançla sonuçlanmasıdır. Bu nedenle en planda olan beklentidir. Bu beklentinin alt yapısında, bilgi toplama, değerlendirme, kıyaslama, analiz döngüsüyle ciddi sabır ve emek vardır. Yatırımcıların likidite, bilgi ve müteşebbis özellikleri eksiksiz olursa seçimleri o denli başarılı olur. Gayrimenkulün potansiyeli geleceğe taşınacak özellikleri olmalıdır.

Bölgede Öncü Gayrimenkul Şirketi 

01.01.1994 tarihinde kurulmuş olan firma, bölgenin öncü gayrimenkul danışmanlık kuruluşudur. Türkiye güney sahillerinde hizmet verilmektedir. Firmanın kurucuları 1992 senesinde isim kullanım hakkı alınmasıyla faaliyete geçtikleri şirket ortaklığını sona erdirerek kendi aile şirketini kurdular. Bilgi, tecrübe, birikim bileşkesi vizyon ışığında modern teknikler kullanılması hizmet niteliğini arttırma odaklı faaliyet esas alınmıştır. Mazide kalan demode teknikleri, geleneksel pazarlama metotlarının rafa kaldırılmasıyla terk edildi. Medya pazarlama ve stratejik planlama yöntemleri uygulanarak seri çalışma benimsendi. Yeni ticari koşullarda pazarlama model ve stratejileri geliştirmeyi uzman ekibimiz sağlamaktadır.

Şirketimiz alıcı satıcı karşılıklı görüşmesine, anlaşmasına nezaret eder. Mülkünü satmak isteyenlerin taşınmazı değerinde, hızlı satılmasını sağlamaya önem verir. Hayalindeki mülkü peşinden gidenlere ise; yüzlerce gayrimenkul ilanlarından seçenekler sunulur.

Aktif Bilgi Bankası niteliğine sahip ilanlar düzenli yenilenir. Portföyümüzde daire, konut, villa, arsa tipi gayrimenkul ilanları yer almaktadır. Turistik tesis, otel niteliğindeki gayrimenkuller özel çalışma kapsamında pazarlanır. Firmamıza ait akıllı telefonlarla uyumlu sitelerimiz, düzenli güncellenerek ilanları duyurmaktadır. Sadece Muğla ve çevresinde güncel ilanlar elektronik ortamda sunulmaktadır. Sunulan ilanlarımız video görsel gücü desteğiyle verilir. Kapsamlı içerik eşliğinde, mümkün olduğunca detaylı bilgi vermek hedeflenir. Marmaris satılık arsa, satılık koy ilanı ve yatırıma uygun gayrimenkul içerikleri şirketimiz sitesinde  düzenli yayınlanmaktadır.

Yasal Uyarı: İçeriklerin telif hakları firmamıza ait olduğu için kopyalamaz, kısmen veya tamamen kullanılmaz, yazılı izin almadan yayınlanamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita