Turunç Emlak Satılık Arsalar // Gönenç Emlak Marmaris

Deniz manzaralı yatırıma uygun konut imarlı Turunç emlak satılık arsalar Gönenç Emlak Şirketi tarafından gayrimenkul piyasasına sunuldu.

Emlak Danışmanı

Turunç Emlak Satılık Arsalar

 • İlan No
  121
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  2560
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Marmaris Turunç Emlak

Deniz manzaralı yatırıma uygun konut  imarlı Turunç emlak satılık arsalar Gönenç Emlak Şirketi tarafından gayrimenkul piyasasına sunuldu. Yabancılara da uygun konuma sahip satılık arsa %20 kapalı alan olarak iki kat imar iznine sahipdir. Yol, su, elektrik alt yapı hizmetleri mevcutdur. Marmaris Merkeze 20km mesafededir. Ulaşımı kolay olan gayrimenkul ana caddeye yakındır. 

İmar Durumu

30 yıl önce Turunç köy statüsünde bulunuyordu. Kadastro çalışmaları devam ediyor, parseller belirleniyordu. İmar açısından  T.C. Bayındırlık Bakanlığı Muğla İl İmar İskan Dairesi Müdürlüğü yetkisinde faaliyet devam ediyordu. Genel anlamda Datça Bozburun Plan Hükümleri geçerliydi.

Yerel yönetim kanunu ile Turunç Belediye sistemine geçince çalışmalar hızlandı. Yapılaşmanın en yoğun yaşandığı dönem olduğunu ifade edelim. Alt yapı yatırımları bu idare sisteminde hız kazanmıştır. İmar çalışmalarında gelişme bu dönemde gerçekleşmiştir.

30 Mart Yerel seçimleri ardından Muğla  İli Büyük Şehir Belediyesi oldu. Köylerdeki imar çalışmalarında yetki sahibi İl Özel İdare Müdürlüğü imar ve iskan izinleri konusunda yetkileri alındı. Yasa gereği Turunç Mahalle oldu. Marmaris Belediyesine bağlandı. İnşaat izinleri yetkili merci Marmaris Belediyesine aittir. Bir ay sonra Revizyon İmar Planı onaylandı. Böylece 1/25.000 ölçekli haritalar gerçekleşti. Bugün kadastro yoluna sınır cephesi bulunan parseller genel olarak inşaat yapabilir.

Yer Gösterme

Şirket ofisinden randevu ile gayrimenkul gösterilir.Bu işlem prosedüre uygun gerçekleştirilir. T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 2003 yılında 59 numaralı tebliği esas alınır. Yönetmelik gereğince iki nüsha Yer Gösterme Tutanağı tanzim edilerek imzalanır.Gayrimenkulü gösteren şirket yetkilisi ile yeri görmek isteyen alıcı adayına ıslak imzaları bulunan birer nüsha verilir. Böylece verilen hizmet yasal olarak kayıt altına alınır. Arazi göstermelerde, taraflar anlaşır ise; firma tavsiyemiz satış öncesi parsel hudutlarının tesbit edilmesidir. GPS veya Kazık Çakma yöntemi kesin belirlemede kullanılır. Belşirtilen işlem yapılmadığı taktirde firmamız sorumlu değildir. Uyarımızı her iki tarafa ısrarla yapıyoruz. 

Gönenç Emlak Şirketi 

25 Yıl üzerinde süredir şirketimiz güney sahillerinde hizmet vermektedir. Profesyonel danışmanlık hizmet alanımız Muğla çevresidir. Özellikle sahiller gayrimenkul pazarlama hedef alanımız seçilmiştir. Firmamızın merkez ofisi Marmaris'te bulunmaktadır. Portföyümüzde yüzlerce satılık kiralık emlak ilanı vardır. Mümkün olduğunca detaylı bilgi vermeye özen gösteriyoruz. Bilgiler düzenli olarak şirketimizde uzman ekip tarafından yenilenir. Fırsat ilanları ile sektör hakkında haberler ana sayfamızdan sunulur. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi  takip edebilirsiniz

Detay bilgi ve sorularınız için Gonencemlak sag üst köşe bize ulaşın linkine lütfen tıklayınız. Satilik kiralik daire konut arsa villa taleplerinizi bildirmeniz yararınızadır. Danişmak kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita